Book a Free Consultation

Let’s get started.

Request a free consultation
Incomplete field(s). Please fix the errors and try submitting again.

Türkçe konuşan yaralanma avukatları

';

Atlantik Kanada’da faaliyet gösteren yaralanma, sigorta ve engellilik odaklı bir hukuk firmasıyız. Atlantik Kanada’da bir kazada yaralanan veya engellilik yardımları talepleri reddedilen insanlara yardım ediyoruz.

Bir kazada yaralandığınızda veya engellilik yardımları talebiniz reddedildiğinde, hukuk büromuzla çalışmak, hak ettiğiniz anlaşmaya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Request a free consultation - TURKISH
Incomplete field(s). Please fix the errors and try submitting again.

Neden MacGillivray Injury Law’a ihtiyacınız var?

MacGillivray Injury Law olarak 30 yıllık tarihimiz boyunca müvekkillerimize profesyonel hukuk hizmeti sunmak için süreçlerimizi iyileştirdik. Yaralanma ve sigorta, MacGillivray Law’un tek odak noktası olduğundan, müvekkillerimizin neler yaşadığını ve sürecin ne kadar zorlu ve stresli olabileceğini anlıyoruz. Onlarca yıllık deneyimimiz süreçlerimizi, müşterilerimizin yaralanma durumlarında karşılaşabilecekleri stres ve zorlukların bir kısmını hafifletmek üzere şekillendirdi.

MacGillivray Law, hukuk dünyasında teknoloji kullanımı açısından bir öncüdür. Ekibimiz, firma içi gecikmelerle uğraşmadığımızdan, size ve durumunuza odaklanabildiğimizden emin olmak için en gelişmiş teknolojileri kullanan dosya yönetimi ve müşteri iletişim araçlarıyla donatılmıştır.

Bir araba kazasında yaralandıktan hemen sonra bir avukat tutmanın avantajları vardır. Davanızı hızlandırabilir, avukat doğru uzmanları sürece dahil edebilir, ifade verirken haklarınızı koruyabilir, tıbbi tedavi için teminat almanıza yardımcı olabilir, süreç boyunca iç rahatlığı sağlayabilir ve size adil tazminat almanız için destek sağlayabilir.

  1. Hız: Sigorta şirketlerinin kendine göre bir zaman planı varken, yaralanan kişinin finansal baskıları hafifletmek için daha hızlı bir çözüme ihtiyacı olabilir.
  2. Uzman Kanıtı: Basit vakalarda bile, yaralanan kişinin bir karar vericiye doktorlardan ve tedavi sağlayıcılardan kanıt sunması gerekebilir. Daha ciddi yaralanmalar söz konusu olduğunda, yaralanan kişi, hak ettiğiniz ödemeyi yapabilmeleri için karar vericinin dosyasında bulundurmak üzere tıp uzmanları, mühendisler ve ekonomi uzmanları gibi uzmanların görüşlerine ihtiyaç duyabilir. İyi bir avukat neye ihtiyaç duyulduğunu bilir ve bu raporların toplanması için gereken masrafları sizin için karşılar.
  3. İfadeler: Söylediğiniz şeyler veya soruları cevaplama şekliniz, bağlamdan çıkarılabilir ve daha sonra size karşı kullanılabilir. Bir avukatın yardımıyla, yaygın tuzaklardan kaçınmak ve ifadelerinizin net olmasını ve yanlış yorumlanmamasını sağlamak için desteğe sahip olursunuz.
  4. Tıbbi Tedavi: Tıbbi tedavi, durumunuz ve iyileşme süreciniz için önemlidir. Zararlarınızı hafifletmek veya daha iyi olmaya çalışmakla yükümlüsünüz, bu nedenle tıbbi tedavi ve yardımlar için tıbbi ekibinizin tavsiyelerine uymalısınız. Bazen, kendi sigorta şirketinizden tedavi için finansman sağlamak zordur. İyi bir avukat, tıbbi tedavinizi uygun şekilde finanse ettiklerinden emin olmak için kendi sigorta şirketinizi harekete geçirecek araçlara sahiptir.
  5. İç Rahatlığı: Araba kazası sigortası kapsamında, farklı kavramlar, yorumlanabilecek hususlar ve nüanslar vardır. Sizin kendinize özgü koşullarınızı anlamak ve bunlara yönelik yasaları ve avantajları uygulamak avukatınızın görevidir. Avukat zaman çizelgelerini takip etmeli ve hiçbir şeyin kaçırılmadığından emin olmalıdır. İyi bir hukuk ekibi size güvence vermek ve daha az stres hissetmenize yardımcı olmak için destek sunar. Böylece gereklerin yapıldığını ve yanlış bir şey yapmadığınızı bilirsiniz.
  6. Destek: Sigorta şirketleri ile görüşme yaparken, bir avukat tutmakla tehdit ederek kozunuz olduğunu hissedebilirsiniz. Davanıza doğru bir şekilde değerlendirebilseniz bile bir avukat tutma tehdidi yeterli değildir. Desteğe sahip olmak için, davanın doğru kanıtlarla uygun şekilde belgelenmesi gerekir. Böylece sigorta eksperi, anlaşmayı onları denetleyen sigorta yöneticilerine haklı gösterebilir. Avukat tutma tehdidi, sigorta şirketini endişelendirmeyen yumuşak bir tehdittir. Adil bir anlaşmaya varılmasına yardımcı olmak için kanıtları oluşturabilecek ve süreci destekleyebilecek bir avukata sahip olmak önemli bir fark yaratabilir.
Request a free consultation - TURKISH
Incomplete field(s). Please fix the errors and try submitting again.

Meslektaşlarımızın Takdirleri

Meslektaşlarımızdan aldığımız ödüller, Atlantik Kanada’nın önde gelen kişisel yaralanma avukatları olduğumuzu gösteriyor.

Ekibimiz

MacGillivray Law olarak müvekkillerimize profesyonel ve şefkatli hukuk hizmetleri sunmak için birlikte çalışan 34 avukat, 26 avukat yardımcısı ve 51 destek personelinden oluşan bir ekibimiz var. Ekibimiz, 2023’te toplamda 1.500’den fazla müşteriye tazminat ödenmesini sağladı.

Ekibimiz Türkçe de dahil olmak üzere 12 dil konuşmaktadır. Dilinizi konuşan ve sizi anlayan bir hukuk ekibiniz olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Danışmanlıklar ücretsizdir.

Herhangi bir yükümlülük altına girmeden yasal seçeneklerinizi öğrenmek istiyorsanız, ücretsiz danışmanlık ayarlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Request a free consultation - TURKISH
Incomplete field(s). Please fix the errors and try submitting again.

Ön ödeme yapmanıza gerek yok.

Yalnızca sizin durumunuzda olumlu bir sonuca ulaşırsak ücret alırız. Koşullu ücret, kazanılan anlaşmanın üzerinden alınması kararlaştırılan yüzde oranı kullanılarak belirlenir.

İlk adım nedir?

Tutulduktan sonra, dosyanız için gerekli tüm belgeleri ve kanıtları toplarız. Davanızı mahkemeye sunmak için adımlar atarız ve aleyhine dava açacağımız kişi ve/veya kuruluşlarla iletişime geçeriz.

Request a
Free Consultation

MacGillivray Law is a personal injury law firm with offices in Nova Scotia, New Brunswick, and Newfoundland and Labrador. We serve clients all across Canada.

If you cannot travel to one of our offices, we will accommodate your circumstances and travel needs. We can provide a consultation by phone, Zoom, or FaceTime, or travel to meet you in your home when required.

If you would like to learn your legal options at no obligation, contact us today to set up a free consultation.

Request a free consultation
Incomplete field(s). Please fix the errors and try submitting again.